Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

Praktyk Uwodzenia

UWAGA!!! POWINNI TEGO ZABRONIĆ.
KOLEJNE EDYCJE SZKOLENIA UWODZENIE PRAKTYK

16 ROCZNICA AKADEMII UWODZENIA

 

TRZY DNI i DWA WIECZORY


25-27 marca 2022

 


Warszawa
 

 

 

Na co czekasz? Aż zapuka do Twoich drzwi cudowna i gorąca laska o jakiej marzysz?


Obudź się ze snu i zacznij sam decydować z jakimi kobietami chcesz pokazywać się w klubie i wśród Twoich kumpli. Chyba, że nadal chcesz będziesz frajerem, który nie rozumie dlaczego kobiety nim pogardzają.


A może zamiast tego chciałbyś wypełnić swoje życie pięknymi istotami, które będą zabiegały o twój czas i miejsce w łóżku?


Jeżeli pomyślałeś właśnie, że to niemożliwe i Ty nie możesz się zmienić, to wróć do ściągania filmików z sieci i oglądania rozkładówki. Kup sobie chomika i baw się dobrze.


Jak masz jaja to kopnij się w tyłek i dołącz do tych, którzy już się bawią i otaczają wianuszkiem wielbicielek.

 

 

Czego możesz oczekiwać:


Uwodzenie i podrywanie-teoria i ćwiczenia na sali.

 

 

 

 

 

 

 

Praktyka-podryw na ulicy i uwodzenie w centrach handlowych.

 

 

fot. Adam Lach NEWSWEEK POLSKA

 

 

 

Podrywacze w klubach nocnych i dyskotekach.

fot. Adam Lach NEWSWEEK POLSKA

 

 

 

 

Kontrowersyjne szkolenie, które w pewnych kręgach wzbudza emocje, bulwersuje i jest zakazane... !!!UWAGA!!! Ściśle tajne.
Tylko dla dorosłych mężczyzn

 

 

Zanim zaczniesz czytać ten tekst odpowiedz szczerze w myślach na następujące pytania:
(daj sobie na to kilka minut, zastanów się i bądź z sobą szczery)

 • czy widząc kobietę która Ci się podoba na ulicy, centrum handlowym, w szkole, na przystanku, na imprezie lub gdziekolwiek indziej podchodzisz do niej, zaczynasz rozmowę i umawiasz się z nią?
 • czy wiesz o czym rozmawiać z kobietami tak, aby z otwartymi ustami i zainteresowaniem słuchały każdego słowa, które wypowiadasz i robiły to co zechcesz?
 • czy będąc w związku zawsze świetnie się dogadujesz ze swoją kobietą i nigdy się nie kłócicie?
 • czy tak naprawdę wiesz jakie są reguły gry zwanej uwodzeniem, kto powinien rozdawać karty i jak to zrobić, aby być dla swojej kobiety tym jedynym i wyjątkowym...?
 • jak odpalać feromony, włączać magiczne przyciąganie i zachowywać się w taki sposób aby kobiety same Cię podrywały?
 • czy naprawdę potrafisz uwodzić kobiety, gdzie chcesz i tak jak chcesz...???


Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś NIE polecam abyś dokładnie przeczytał ten tekst, jeśli na wszystkie odpowiedziałeś TAK - zadzwoń do mnie zaproszę Cię jako gościa specjalnego abyś opowiedział o swoich sukcesach...

Wiesz jak to jest... Chciałbyś umieć skutecznie uwodzić kobiety...Z łatwością Don Juana lub Jamesa Bonda sprawiać, żeby po krótkiej chwili gotowe byłyby zrobić dla Ciebie to, co Ty zechcesz.

A może znasz takich mężczyzn, którzy pomimo tego, że nie są ani specjalnie przystojni ani bogaci zawsze są otoczeni wianuszkiem naprawdę pięknych kobiet...Ile razy zastanawiałeś się jak oni to robią???

Większość mężczyzn nie radzi sobie jednak w takich sytuacjach...

Zazwyczaj jest tak: spotykasz kobietę, która bardzo Ci się podoba i...nic.

Może nawet sobie myślisz - podejdę do niej, powiem coś i ....nic.

Coś wewnątrz powstrzymuje Cię przed zrobieniem tego kroku... I w ten sposób znów tracisz okazję na przeżycie czegoś niesamowitego...A może już od dawna jakaś kobieta bardzo Ci się podoba tylko Ty nie możesz się zdobyć na zrobienie pierwszego kroku??? A może żyjesz w związku, który już zrobił się hmmm... jakby to ładnie określić... mało gorący?? I chociaż jeszcze dokładnie pamiętasz jak to było na początku to już niestety jest zupełnie inaczej...

 

fot. Adam Lach NEWSWEEK POLSKA

 

 

A gdybyś sobie wyobraził, że umiesz podejść do wybranej przez siebie kobiety i po prostu sprawić, żeby zrobiła dla Ciebie to, co zechcesz??? Bez względu czy to nieznajoma czy ta wybrana czy ta, z którą teraz jesteś??? I po wyrazie swojej twarzy zauważ, że robisz to na całkowitym luzie, doskonale się bawiąc... pamiętając jeszcze swoje wątpliwości z momentu, gdy czytałeś ten tekst.

To, co za chwilę przeczytasz będzie dla Ciebie zaskoczeniem...Wyobraź sobie, że jesteś w stanie w ciągu kilkunastu minut poznać prawie każdą nowo poznaną kobietę... ...i to nie zdesperowaną o przeciętnej urodzie, ale bardzo atrakcyjna kobietę, która ma duże wymagania wobec mężczyzn...

...wyobraź sobie, że po kilkunastu minutach rozmowy to ona może zacząć zabiegać o Twoje względy...

To brzmi zaskakująco.

Powiem więcej - to pewnie brzmi dla Ciebie mało prawdopodobnie.


Pewnie jeszcze bardziej zaskakująco brzmiałoby to dla Ciebie, gdybym napisał, że w ciągu kilku dni jesteś w stanie nauczyć się techniki, która daje tak niesamowite rezultaty.

Myślisz, ze to mało możliwe? To doskonale, ponieważ to, co przeczytasz poniżej rozwieje Twoje wątpliwości i sprawi, ze spojrzysz zupełnie inaczej na kwestię uwodzenia.

Ty też możesz poznać SEKRETY UWODZENIA!!! Proste, łatwe sposoby jak uwieść kobietę...

 Tylko wyobraź sobie jakby to było gdybyś to umiał robić, tak że James Bond byłby przy Tobie ofiarą??? To jest możliwe! Oglądałeś film Hitch, tak właśnie uwodzi się kobiety, a my Cię tego nauczymy.

 

 

 

 

 

Spójrz w takim razie na poniższe zdjęcie i zastanów się, czy facet z takim wyglądem może mieć jakiekolwiek powodzenie u kobiet:Większość osób uważa, że nie ma żadnych szans, szczególnie u tych atrakcyjnych kobiet.

Prawda okazuje się być jednak inna.

Ten niepozorny gość to Ross Jeffries, światowy ekspert w dziedzinie uwodzenia i człowiek, który jest autorem najskuteczniejszych szkoleń oraz publikacji na ten temat.

 

 

 


Człowiek, który jest w stanie w kulturalny i naturalny sposób uwieść oraz podniecić swoimi słowami każdą kobietę, co wielokrotnie udowodnił (nawet "na żywo", biorąc udział w różnych programach telewizyjnych).

Co więcej, na podstawie jego doświadczeń nakręcono film pod tytułem "Hitch" z Willem Smithem w roli głównej.Uczestnicy jego szkoleń osiągają tak nieprawdopodobne sukcesy, jeśli chodzi o podrywanie, że są zapraszani do telewizji a jego strona internetowa pełna jest opinii niegdyś nieśmiałych mężczyzn, którzy zupełnie odmienili swoje życie. Jak już pewnie zauważyłeś, wygląd nie jest szczególnie potrzebny do tego, żeby uwodzić kobiety. Nasze szkolenie jest oparte na najnowszych doświadczeniach sław uwodzenia dostosowanych do polskich realiów więc między innymi nauczysz się:

 • jak być mężczyzną z kobiecych marzeń
 • jak ją poznać
 • jak ją uwieść
 • i jak sprawić, żeby została przy Tobie i jak stworzyć z nią szczęśliwy związek ( jeżeli tego będziesz chciał)

 

Nauczyć się tego wszystkiego i aby już po trzech dniach móc być takim mężczyzna jakim zawsze chciałeś być... Może jeszcze masz ostanie wątpliwości - myślisz sobie to niemożliwe, żeby tak krótko i skutecznie móc się tego nauczyć i, że pewnie kosztuje to mnóstwo pieniędzy...Jednakże najnowsze osiągnięcia psychologii oraz hipnozy, Super Power Seduction oraz innych najnowocześniejszych technologi wywierania wpływu i perswazji, sprawia, że - łatwo, nauczysz się tych wszystkich rzeczy:

 • szybko
 • prosto
 • i przyjemnie...

Poznasz także nowości oraz wybrane techniki z warsztatów takich mistrzów uwodzenia jak Ross Jeffries, David de Angelo, Bad Boy, Mystery, Gunwitch, Swingcat którzy od wielu lat z ogromną skutecznością uczą i stosują tą wiedzę w realnym świecie.Jak skuteczne są te techniki sprawdź sam wchodząc na strony:

www.seduction.com
www.lovesystems.com
www.doubleyourdating.com

 

 

Zapisz się juz teraz !
Wypełnij i wyślij
FORMULARZ ZGLOSZENIA i zarezerwuj sobie miejsce na tym wyjątkowym treningu, bo ilość uczestników jest ograniczona!

Nie wiem, czy jesteś sobie w stanie wyobrazić jak cenne byłyby dla Ciebie takie umiejętności, nie wiedza książkowa - teoretyczna bo ona nie działa tylko prawdziwe efektywne umiejętności uwodzenia kobiet, sprawdzone na warsztacie przez Ciebie osobiście w realnych sytuacjach w klubach, na ulicy i centrach handlowych gdzie trenerzy na żywo nauczą Cię uwodzić!!!Sam zdecyduj czy wolisz nadal tylko patrzeć na piękne kobiety czy chcesz je zacząć naprawdę efektywnie uwodzić !!! To da Ci takiego "pałera" w kontaktach z dziewczynami, że Twoi kumple ze zdumienia przez tydzień nie będą mogli odkleić szczęki od podłogi.
Brak lęku przed odrzuceniem oraz jeszcze jeden czynnik, o którym będzie mowa na szkoleniu, to dwa najpotężniejsze afrodyzjaki, które przyciągną do Ciebie wiele kobiet.Zapisz się już teraz !
Wypełnij i wyślij
FORMULARZ ZGLOSZENIA i zarezerwuj sobie miejsce na tym wyjątkowym treningu, bo ilość uczestników jest ograniczona!


Zanim do końca zdecydujesz się na udział w tym warsztacie, dowiedz się, czego się jeszcze nauczysz:

 • Jaki jest największy błąd mężczyzn, którzy chcą bezskutecznie poderwać kobietę (popełniają go dokładnie oni wszyscy)?
 • Najskuteczniejsze sposoby, dzięki którym wyeliminujesz u kobiety jej silne opory przed romansem
 • Jak wytwarzać stan silnej bliskości z kobietami, które są powszechnie uważane za niedostępne?
 • Jak bardzo skutecznie podrywać kobiety na ulicy i w klubie
 • Jak możesz właściwie odczytywać niewerbalne sygnały zainteresowania, które kobiety wysyłają pod Twoim adresem?
 • Jakie sprawić, aby nawet najbardziej atrakcyjne kobiety będą mieć ochotę z Tobą długo rozmawiać (wbrew pozorom nie chodzi tu o uczucie podniecenia ani zakochania)?
 • Jak za pomocą kilku zdań przekonasz napotkaną na ulicy kobietę, aby dała Ci swój numer telefonu?
 • Jak w skuteczny sposób podrywać kobietę, którą jest ze swoim partnerem (Tak! Wbrew pozorom jest możliwe i zarazem łatwe)
 • Jak poradzić sobie z kobietami, które chcą w ostatniej chwili odwoływać randki?
 • Jak szybko budować zaufanie z nowo poznaną osobą i sprawiać, że będzie miała wrażenie, jak gdyby znała Cię od wielu lat?
 • Super skuteczne teksty używane do podrywania kobiet na ulicy
 • Jak uwodzić kobiety za pomocą czegoś, przed czym nie będą zdolne się obronić, czyli za pomocą ich najgłębszych wartości?
 • O czym najczęściej zapominają mężczyźni, którzy postanawiają uwieść kobietę (w efekcie prowadzi to do sytuacji, w której wydają mnóstwo pieniędzy i nie otrzymują nic w zamian)?
 • Jak poznać najbardziej skrywane pragnienia kobiet i wpływać na nie dzięki ich znajomości

 

 

Nie wiem, czy zauważyłeś już, jak wiele pochłaniają w Twoim budżecie wydatki na przyciągnięcie uwagi i przychylności kobiet:

 • kwiaty
 • kolacje przy świecach
 • kino
 • imprezy
 • atrakcyjne wyjazdy i inne prezenty... - tak, tak... (zlicz teraz pieniądze jakie wydałeś na kobiety tylko na przestrzeni ostatniego roku; wszystko nawet drinki i wodę mineralna)? Policz sam, bo mogę Ci obiecać, ze po szkoleniu to się zmieni to kobiety mogą zacząć Tobie robić prezenty !!!

Nie wiem, czy zdałeś już sobie w pełni sprawę z tego, jak wiele byś dał, aby uzyskać taki komfort? 

Ile wyniesie Twoja inwestycja w takie szkolenie?

PRAKTYK UWODZENIA - 3 dni teoria i ćwiczenia na sali prowadzący ANDY. 

GRA NOCNA - praktyka w klubach 2 wyjścia (piątek i sobota) w grupie z trenerami Akademii Uwodzenia 

 

Koszt całkowity 1.990zł za trzy dni i dwa wieczory.

 

 

 

Gdzie:

Zajęcia będą odbywały się w Warszawie.

Piątek dzień 1

11:00-17:00 teoria na sali PRAKTYK SEMINARIUM plus GRA NOCNA 22-02 praktyka w klubach

 

Sobota dzień 2

11:00-17:00 ćwiczenia praktyczne w centrum handlowym  plus GRA NOCNA 22-02 praktyka w klubach

 

Niedziela dzień 3

11:00-17:00 teoria na sali PRAKTYK SEMINARIUM

 

PRZECZYTAJ OPINIE TYCH CO JUŻ UWODZĄ

 

 

Zapisz się już teraz ! Wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGLOSZENIA i zarezerwuj sobie miejsce na tym wyjątkowym treningu, bo ilość uczestników jest ograniczona!

 

Kontakt:

Andy 

kom: +48 515 181 005

andy(a)akademiauwodzenia.com

 

 

Po tym szkoleniu uwodzenie kobiet będzie dla Ciebie równie proste i skuteczne, jak łowienie ryb dynamitem

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zanim podejmiesz decyzje, aby zainwestować w swój rozwój zadzwoń. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.Dołącz do elitarnego grona ludzi nazywanych PUA Pickup Artist (czyli Artysta Uwodzenia).


Zapisz się już teraz ! Wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGLOSZENIA i zarezerwuj sobie miejsce na tym wyjątkowym treningu, bo ilość uczestników jest ograniczona!

Do zobaczenia na szkoleniu :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie uczestników

Patelnia

O tym, co się zmieniło po Praktyku Uwodzenia mógłbym naprawdę...

Paweł T.

  Pamiętam, jak byłem nastolatkiem jeszcze zanim wszedłem w dorosłe...

Manier

Zabierając się do pisania poniższego tekstu poczułem się nieco jak...

Majk 05

Zdecydowałem się odpowiedzieć na Twoją prośbę o opinię na temat...

Marcin D

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że wiesz już o Społeczności i chcesz...

DAWID CHROMIEC

Pisząc ten tekst właśnie siedzie na delegacji w Gdyni, a moje myśli co...

Karol Skoczyński

A zaczęło się całkiem niewinnie ...Urodziłem się ? Nie to nie ta bajka....

Mariusz G

K…a mać !O co chodzi ! Po raz kolejny chciałem dobrze a wyszło...

Bartłomiej Bojar

Trafiłem do Akademii Uwodznenia oczywiście, aby poznać szkołę...

Mike

Do roku 2005 studiowałem dziennie w warszawie na kierunku pedagogika...

Marek F

Nigdy nie miałem większych problemów z laskami. Zawsze z imprezy...

Krystian K

Jako że 20-stka już na karku w pewnym momencie zacząłem się...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki...

DżejDżej

  Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może...

Bartłomiej Sikora

  Właśnie mija rocznica. Dokładnie rok temu, w styczniu 2009 roku...