Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

DżejDżej

 

Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może inaczej. Od tego jak wyglądało moje życie przed spotkaniem Andiego i całej ekipy.

Zanim trafiłem na szkolenie byłem typowym dwudziestosześcioletnim facetem skończyłem studia mam dobrą prace, w której się spełniam, mam swoje plany na przyszłość, imprezuję z przyjaciółmi i poznaje ludzi. Jestem po kilku związkach mniej lub bardziej udanych, ale nigdy nie żałowałem tego, co wydarzyło się w moim życiu.

 

A co mnie skłoniło do tego żeby znaleźć się w Akademii hm może to, że zawsze zastanawiałem się czy moje relacje z kobietami mogą być lepsze czy mogę czuć się w śród nich bardziej swobodnie i zazdrościłem tym wszystkim kolesiom, którym poznawanie kobiet przychodzi tak łatwo jak oddychanie. Była też jeszcze jedna sprawa przechodziłem wówczas fascynacje pewną wyjątkową dziewczyną i chciałem zmienić nasze relacje z koleżeńskich na bardziej wyjątkowe.

 

A jak się to wszystko zaczęło? Bardzo prosto znalazłem w Internecie Akademię i szkolenie, a po krótkiej rozmowie telefonicznej, z Andym, który powiedział: „Jak chcesz zmienić swoje życie to przyjdź, ale tylko, jeśli sam naprawdę tego chcesz”, oczywiście zjawiłem się. Oprócz mnie było tam jeszcze około 10 facetów zarówno w moim wieku jak i młodszych i starszych był Andy i jego trenerzy oraz dziewczyny. Kompletnie nie wiedziałem, czego się spodziewać. Miałem swoje oczekiwania i zarazem duży znak zapytania w głowie zaraz po pytaniu, „Co ja tutaj robię i czy na pewno jestem normalny?.

 

 Minął cały weekend szkolenia, które było jak skok ze spadochronem. Niesamowite wrażenia, świetna atmosfera, dużo szalonych sytuacji i fantastyczna zabawa a do tego porządny kop pewności siebie. Przed przyjściem na kurs wyobrażałem sobie, że poznam jakieś magiczne sztuczki, zaklęcia po wypowiedzeniu, których wszystkie super laski będą moje. A po szkoleniu wiem jedno nie ma magicznej pastylki jak w matrixie za to jestem JA. Tak dokładnie JA i moje życie, w którym mogę fantastycznie się czuć, fenomenalnie się bawić, robić to, czego pragnę, spotykać niesamowitych ludzi i cudowne kobiety oraz spełniać swoje mżenia, bo cała przemiana zachodzie w wewnątrz człowieka.

 

Szkolenie daje duża dawkę wiedzy o kobietach, mężczyznach, związkach poznawaniu ludzi i samego siebie. To wszystko poparte jest działaniem w terenie rozmowami z dziewczynami w klubie na ulicy czy w centrach handlowych. Przez taki jeden weekend w człowieku szaleje małe tornado emocji od niepewności i strachu na początku po przez zmianę spojrzenia na siebie, swoje życie i kobiety. Przechodzi to wszystko przez świetną zabawę przełamywanie oporów poznawanie siebie w nowych sytuacjach po mega zastrzyk adrenaliny, gdy zaczynasz działać i widzisz efekty. A gdy już jesteś po tym wszystkim musisz zastanowić się jeszcze nad jedną sprawą, co teraz z tą wiedzą, którą posiadłeś i przećwiczyłeś na własnej skórze z mniejszym lub większym skutkiem.

 

Ja wiem jedno. Uwierzyłem w siebie i we własne możliwości. Zawsze byłem optymistą, ale teraz mam absolutną pewność, że będę szczęśliwy w swoim życiu, bo ono będzie takie, jakie tylko zechce i będę się nim cieszył wraz z kobieta, która będzie u mojego boku i razem zafascynowani sobą nawzajem będziemy płynąć w zmysłowym pełnym emocji fantastycznym związku, w którym nie ma miejsca na nudę za to jest zjawiskowa magia miedzy dwójką ludzi, którzy nawzajem się uzupełniają i stanowią dla siebie wzajemne wyzwanie. Tego chyba każdy pragnie, ale żeby tak się stało to nie mogę przegapić tej wyjątkowej niewiasty.

Dzięki wiedzy, którą poznałem i otwartości na świat i ludzi, która zyskałem mam pewność, że nie przegapię tej kobiety, bo nie będę miał oporu, aby sprawdzić czy nie jest nią właśnie ta dziewczyna, którą mijam na ulicy. Bez obaw, oporu i strachu podejdę do niej porozmawiam i jeśli mnie zafascynuje to pewnie umówimy się na randkę. Proste prawda. Dlatego teraz mam większą kontrolę nad swoim życiem świetnie się w nim bawię bardziej spontanicznie niż kiedyś. Uwielbiam szaleć na parkiecie i przy okazji poznawać kobiety, z którymi nie mam oporu tańczyć, mimo że chwilę wcześniej się nie znaliśmy. Poznaje nowych ludzi zyskałem nowych fantastycznych znajomych w Akademii jak i wśród dziewczyn i osób, które spotykam.

 

Od czasu szkolenia byłem na sporej ilości randek część z nich skończyła się na fajnym spotkaniem inne fantastyczną znajomością a z niektórymi dziewczynami łączyło mnie coś wyjątkowego. Nawet, jeśli nasze drogi się rozchodziły to dzięki temu, że nasze relacje były zupełnie inną jakością to zyskaliśmy sporo wyjątkowych chwil i niesamowitych sytuacji i wiem, że dzięki mnie ona stała się lepszą kobietą i jej kryteria odnośnie facetów poszły w górę i być może dzięki temu jej życie i związki będą jeszcze lepsze.

 

Fantastyczną sprawą jest też to, że po takim szkoleniu człowiek chce jeszcze bardziej się rozwijać zarówno w relacjach między ludzkich jak i własnych pasjach, umiejętnościach czy poznawaniu nowych rzeczy. Wiem, że sporo czasu kiedyś straciłem na jakieś niepotrzebne negatywne sytuacje czy toksyczne emocje a teraz mam świadomość, że była to strata czasu, więc dążę do swoich celów przy okazji nawiązując nowe znajomości i relacje i cieszę się swoim życiem i osobami, które w nim się pojawiają i chciałbym jeszcze bardziej rozwijać siebie i swoje umiejętności, aby móc pomóc swoim przyjaciołom, gdy będą tego potrzebowali i lepiej i przyjemniej żyć.

 

 

 

 

DżejDżej

600 305 920

ozyrysik@poczta.fm

Opinie uczestników

Patelnia

O tym, co się zmieniło po Praktyku Uwodzenia mógłbym naprawdę...

Paweł T.

  Pamiętam, jak byłem nastolatkiem jeszcze zanim wszedłem w dorosłe...

Manier

Zabierając się do pisania poniższego tekstu poczułem się nieco jak...

Majk 05

Zdecydowałem się odpowiedzieć na Twoją prośbę o opinię na temat...

Marcin D

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że wiesz już o Społeczności i chcesz...

DAWID CHROMIEC

Pisząc ten tekst właśnie siedzie na delegacji w Gdyni, a moje myśli co...

Karol Skoczyński

A zaczęło się całkiem niewinnie ...Urodziłem się ? Nie to nie ta bajka....

Mariusz G

K…a mać !O co chodzi ! Po raz kolejny chciałem dobrze a wyszło...

Bartłomiej Bojar

Trafiłem do Akademii Uwodznenia oczywiście, aby poznać szkołę...

Mike

Do roku 2005 studiowałem dziennie w warszawie na kierunku pedagogika...

Marek F

Nigdy nie miałem większych problemów z laskami. Zawsze z imprezy...

Krystian K

Jako że 20-stka już na karku w pewnym momencie zacząłem się...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki...

DżejDżej

  Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może...

Bartłomiej Sikora

  Właśnie mija rocznica. Dokładnie rok temu, w styczniu 2009 roku...