Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki minął od mojego szkolenia Praktyk Uwodzenia i Mistrz Uwodzenia. Myślę, ze dużo a nawet bardzo dużo zmieniło się od czasu zakończenia szkolenia, a jeszcze więcej od czasu zanim się na nie wybrałem:) Chodzi przede wszystkim o Mój pogląd na relacje damsko-męskie, poczucie pewności siebie i ogólnie rzecz biorąc Mój kontakt z ludźmi.

 

Jednak nie jest to zasługa samego szkolenia. Juz zanim na nie poszedłem interesowałem się trochę uwodzeniem, coś gdzieś słyszałem o NLS itp. oczywiście jak w wielu przypadkach było to spowodowane "nieszczęśliwym" związkiem;). Nie będę się jednak w to wgłębiał:) Ważne natomiast jest to, ze moja opinia, która napisze jest wynikiem tego, ze po szkoleniach nie olałem sprawy i zacząłem dalej wgłębiać się w uwodzenie.

 

Czas zakończyć wstęp i przejść do konkretów:) Może najpierw zajmę się praktykiem. Szkolenie bardzo fajne, nie tyle uczy, co stara się wyzwolić pewność siebie w uczestnikach. Cześć teoretyczna to materiał Mystery Method, Badboya która lubię choć nie za teksty a ogólny pogląd. Andy wzbogaca to o wstawki z własnych doświadczeń z polskiej sceny i to jest bardzo fajne, bo połączenie tych dwóch metod jest najskuteczniejsze:) Takie jest moje zdanie. Co do części praktycznej, czyli podchodzenie na ulicy i do klubów to głownie szkolenie bazuje na zasadzie: ja Ci każe, a Ty idź i to zrób bez gadania? I bardzo dobrze!:)

 

Przykro mi, ale to jedyna rada w stosunku do osób mających silne opory przed takimi zadaniami. Przy tym atmosfera jest zabawna i wszystko robione jest w kontekście żartu, co jest rozluźniające:) Po wykonaniu paru żądań pewność siebie wzrasta. Trwa to jednak tylko 3 dni, i teraz zadanie należy do uczestnika, czy Będzie dalej kontynuował swoja przygodę z uwodzeniem, czy pozwoli opaść euforii, a euforia na pewno opadnie. Praktyk Uwodzenia jest bardzo dobrym wprowadzeniem do świata uwodzenia, najlepszym pierwszym krokiem, polecam to każdemu.

 

Co do Mistrza Uwodzenia. Pierwsze to takie, ze raczej nie powinni w tym szkoleniu uczestniczyć ludzie, którzy dopiero, co byli na Praktyku.  To moje zdanie. Tak, wiem, ze właśnie ja taki byłem, ale to jest wynik euforii. I to był swego rodzaju błąd, dlatego, ze to co tam jest prezentowane może być użyte tylko przez kogoś, kto naprawdę ma bardzo silna ramę i potrafi powiedzieć cokolwiek i kiedykolwiek. Niezachwiana pewność siebie. Techniki z Mistrza są mega kosmiczne i super skuteczne.Namówienie dwóch lub więcej dziewczyn na seks w trójkącie lub grupowy wymaga praktyki, a metody seksualne z tantry również.  Myślę, że na Mistrza powinny być przyjmowane osoby, które mniej więcej po roku czasu od bycia na praktyku dalej zajmowały sie uwodzeniem i przed pójściem na Mistrza udowadniają to, pokazując, co potrafią.

 

Poza tym to, co jest na mistrzu jest nie do przećwiczenia na ulicy czy w klubie. Ci, co byli to wiedza, o czym mowie. Żeby to przećwiczyć trzeba być tego pewnym, pewnym siebie, a ktoś od razu po praktyku tego nie zrobi. Powtarzam sie?:) Cóż, taka jest moja opinia o szkoleniach.  Był ze mną Rafał, który też brał udział w obu na raz i z tego co wiem szybko poderwał dwie bliźniaczki i namówił je na trójkąt. W jego przypadku Mistrz mu nie zaszkodził.

Najważniejsze jest to, ze uwodzicielem nie staniesz sie w 3 dni, ani tydzień, czy miesiąc, to zajmie trochę więcej czasu, jeśli nie olejesz sprawy,  ale warto:)\

 

Pozdro:)

 

Paweł R.
Opinie uczestników

Patelnia

O tym, co się zmieniło po Praktyku Uwodzenia mógłbym naprawdę...

Paweł T.

  Pamiętam, jak byłem nastolatkiem jeszcze zanim wszedłem w dorosłe...

Manier

Zabierając się do pisania poniższego tekstu poczułem się nieco jak...

Majk 05

Zdecydowałem się odpowiedzieć na Twoją prośbę o opinię na temat...

Marcin D

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że wiesz już o Społeczności i chcesz...

DAWID CHROMIEC

Pisząc ten tekst właśnie siedzie na delegacji w Gdyni, a moje myśli co...

Karol Skoczyński

A zaczęło się całkiem niewinnie ...Urodziłem się ? Nie to nie ta bajka....

Mariusz G

K…a mać !O co chodzi ! Po raz kolejny chciałem dobrze a wyszło...

Bartłomiej Bojar

Trafiłem do Akademii Uwodznenia oczywiście, aby poznać szkołę...

Mike

Do roku 2005 studiowałem dziennie w warszawie na kierunku pedagogika...

Marek F

Nigdy nie miałem większych problemów z laskami. Zawsze z imprezy...

Krystian K

Jako że 20-stka już na karku w pewnym momencie zacząłem się...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki...

DżejDżej

  Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może...

Bartłomiej Sikora

  Właśnie mija rocznica. Dokładnie rok temu, w styczniu 2009 roku...