Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

ANDY ANDY

ANDY. Jeden z najbardziej znanych trenerów uwodzenia w Polsce. Międzynarodowej klasy trener i coach. Ekspert uwodzenia,perswazji, mowy ciała i hipnozy.

 

 

 

Niesamowity gość, który zmienił wielu facetów w mężczyzn i wskazał im drogę osobistego rozwoju. Z jego szkoleń skorzystało z sukcesem ponad 600 mężczyzn w Polsce w całej Europie.

Doświadczenia lat pracy z warsztatów grupowych i indywidualnych w Anglii, Francji, Szkocji, Irlandii, Włoszech i Niemczech wzbogaciły jego umiejętności i wiedzę o tym co ważne w uwodzeniu kobiet niezależnie od kultury, regionu zamieszkania czy też wyznań religijnych.

Pod wpływem filmu „HITCH” i postawy głównego bohatera postanowił pomagać facetom w pokonywaniu ich problemów w kontaktach z kobietami.

 

To wydarzenie zbiegło się akurat z Akademią Trenerską, po ukończeniu której uzyskał tytuł Certyfikowanego Trenera NLP i Hipnozy i założył Akademię Uwodzenia. Osobiście trenowany przez najlepszych w Polsce i na świecie mistrzów w dziedzinie motywacji, hipnozy, perswazji i uwodzenia.

 

ANDY z ogromną skutecznością, finezją i właściwym sobie urokiem potrafi dzielić się swoją wiedzę na ten temat. Mieszka na co dzień w Trójmieście, zakochany szczególnie w Sopocie i jego klimacie. Pozostał tam po ukończeniu studiów ekonomicznych na UG w Sopocie.

Uczestnicy jego szkoleń osiągają nieprawdopodobne sukcesy, jeśli chodzi o podrywanie. Jego strona internetowa pełna jest opinii niegdyś nieśmiałych mężczyzn, którzy zupełnie odmienili swoje życie lub uratowali swoje związki. Często zapraszany do udzielania wywiadów w TV i czasopismach, w tym również kobiecych. Poznaj go i zmień swoje relacje z kobietami.

 

ANDY pokazuje styl o całkowicie rewolucyjnym spojrzeniu i nowoczesne zastosowanie psychologii w uwodzeniu, ze specjalnym uwzględnieniem realiów w naszym kraju.

Jakiś czas temu po wielu latach nieobecności przyjechał do mnie kuzyn z USA okazało się, że jest niezłym uwodzicielem. Jego postawa, ton głosu, poczucie humoru i umiejętności wprawiały mnie i innych w zachwyt podczas wspólnych podejść na ulicy i łowów w Sopockich nocnych klubach.

Opowiadał nam o swoich podbojach. Podczas pobytu w 35 krajach na świecie w 22 z nich odnosił spektakularne sukcesy i uwodził kobiety.

Jednak z każdym dniem pobytu w Polsce nie potrafił uwieść żadnej Polki, pomimo że w lipcu nie można narzekać na brak atrakcyjnych kobiet w Trójmieście.

Jako trener zacząłem się tym interesować i analizować co takiego sprawia, że radzi sobie z tak marnym skutkiem. Okazało się, że jego metody prowadzenia i stosowane wyuczone techniki rozmowy nie działały na nasze dziewczyny. Może nie tyle co nie działały ile odnosiły zupełnie inny skutek do zamierzonego.

Powiedźmy sobie szczerze, istnieje różnica pomiędzy uwodzeniem w Polsce, a innych krajach europejskich oraz krajami obu Ameryk.

 

ANDY ze szczególnym naciskiem uczy jak uwodzić w Polsce, bo jak sam wiesz nie jest to łatwe, szczególnie że żyjemy w kraju katolickim ze specyficznym podejściem do spraw seksu. Większość ludzi traktując ten temat jako tabu wpędza się w nieużyteczne przekonania, a co za tym idzie ogromne opory w podchodzeniu i rozmawianiu z kobietami. Chcesz to zmienić i mieć wiele znajomych kobiet u swojego boku to sprawdź co takiego możesz nauczyć się w Akademii Uwodzenia.

W epoce wiecznego pośpiechu trudno nawiązywać relacje damsko-męskie. Dlatego coraz więcej mężczyzn umiejętności podrywania uczy na kursach uwodzenia. Uczą się jak zaczepić dziewczynę (zaskoczyć!), jak oswoić ze swoim dotykiem, czy jak rozmawiać na tematy, które skracają dystans. Nowe umiejętności dodają im pewności siebie w kontaktach z kobietami. Paniom – przyjemność bycia adorowaną przez znawców ich potrzeb...

 

Jak ty to robisz, że zawsze wiesz co powiedzieć kobiecie? W odpowiedzi na to często zadawane mi pytanie odpowiadam: - Musisz tak jak pokerzysta mieć asa w rękawie. Im więcej masz asów tym większe szanse na wygraną. To wymaga ciężkiej i żmudnej nauki oraz ćwiczeń Początek był ciężki. Ponad trzy lata studiowania rożnych teorii, szkół uwodzenia i ćwiczeń pozwoliło na stworzenie własnego stylu w uwodzeniu.

kontakt:

andy(a)akademiauwodzenia.com

Opinie uczestników

Patelnia

O tym, co się zmieniło po Praktyku Uwodzenia mógłbym naprawdę...

Paweł T.

  Pamiętam, jak byłem nastolatkiem jeszcze zanim wszedłem w dorosłe...

Manier

Zabierając się do pisania poniższego tekstu poczułem się nieco jak...

Majk 05

Zdecydowałem się odpowiedzieć na Twoją prośbę o opinię na temat...

Marcin D

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że wiesz już o Społeczności i chcesz...

DAWID CHROMIEC

Pisząc ten tekst właśnie siedzie na delegacji w Gdyni, a moje myśli co...

Karol Skoczyński

A zaczęło się całkiem niewinnie ...Urodziłem się ? Nie to nie ta bajka....

Mariusz G

K…a mać !O co chodzi ! Po raz kolejny chciałem dobrze a wyszło...

Bartłomiej Bojar

Trafiłem do Akademii Uwodznenia oczywiście, aby poznać szkołę...

Mike

Do roku 2005 studiowałem dziennie w warszawie na kierunku pedagogika...

Marek F

Nigdy nie miałem większych problemów z laskami. Zawsze z imprezy...

Krystian K

Jako że 20-stka już na karku w pewnym momencie zacząłem się...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki...

DżejDżej

  Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może...

Bartłomiej Sikora

  Właśnie mija rocznica. Dokładnie rok temu, w styczniu 2009 roku...