Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

Zdradziła mnie kobieta.

ZDRADZIŁA MNIE KOBIETA.


"Mężczyźni rozmawiają o zdradach, a kobiety to robią" to powiedzenie niestety panowie zawsze było i jest prawdziwe.

Zdrada to zjawisko, które coraz częściej niż kiedyś wychodzi na światło dzienne. Rozwój technologiczny pozwala na zostawianie śladów w cyberprzestrzeni. Dobry haker i detektyw łatwo sprawdzą partnera, a wynajęta osoba do poderwania lub testowanie wierności to już codzienność.

Jeśli doświadczyłeś zdrady to zastanawiasz się dlaczego twoja kobieta to zrobiła i pojawiało się, czy też pojawia się wiele pytań bez odpowiedzi. Zastanawiasz się czyja to wina, szukasz przyczyn oraz powodów i nie możesz jej lub sobie darować tego co się stało. Masz ochotę dorwać gościa, który zagłębił się w Twojej kobiecie i penetrował to co wydawało ci się, że należy tylko do Ciebie. O f...k co? Grubo napisane, ale jakże prawdziwe.

Wiele razy jak pracowałem ze zdradzonymi facetemi to słyszałem opowieść jak szukał gościa, aby mu co nieco obić twarz. Pytałem każdego z nich dlaczego? Przecież to nie jego wina, że kobieta mu rozkłada nogi. On skorzystał z tego, że to TY jesteś winny tego i rzuciłeś mu w ramiona swoją kobietę. Powinieneś obić samego siebie. Tak kolego spieprzyłeś i nie ma co szukać winy na zewnątrz. Ok są przypadki rzadkie, że trafiła na naszego kursanta, ale wtedy też jej brakowało tego czegoś lub jest nimfomanką i nie dawałeś rady. A może nuda i rutyna zabiła wasz związek.

Niezależnie od tego jaka była przyczyna i kto był winny życie płynie dalej i trzeba z tym sobie poradzić.

Może chcesz ją odzyskać i dalej z nią żyć.

Może chcesz znależć nową partnerkę, ale nie umiesz tego zrobić lub nie wierzysz, że to możliwe.

Może chcesz ją odzyskać i się zemścić na niej. Odradzam i nie pomogę,

Może masz inne pomysły na związek, bo macie dzieci i zobowiązania wspólne.

Może boisz się zmian.

 

Jeśli nie radzisz sobie sam z tym co cię spotkało to masz okazję skorzystać z mojego doświadczenia.

Jakie jest?

- Ponad 30 lat w różnych związkach

- Przeszkolnych ponad 800 kursantów na szkoleniach grupowych 

- Coaching indywidualny z ponad 200 klientami z czego wielu z podobnymi problemami.

 

Jesteś zainteresowany coachingiem to zadzwoń lub napisz i ustalimy co potrzebujesz oraz dopasujemy coaching do Ciebie.

Chcesz się spotkać lub porozmawiać napisz.

Konsultacja online - 250zł za godzinę

ANDY

andy(a)akademiauwodzenia.com

kom.: 515 181 005

 

 

Opinie:


"Kiedy złapałem żonę na zdradzie czytając jej sms-y od wielbiciela wypisującego, że ją kocha byłem załamany. Nie wiedziałem co robić, a ona się do niczego nie przyznała. Moje cele życiowe, praca i zarabianie pieniędzy przestały być istotne. Moim jedynym celem było jej odzyskanie i ułożenie od nowa naszych relacji, gdyż bardzo ją kochałem. Nie potrafiłem jednak tego zrobić. Zadzwoniłem do swojego przyjaciela z lat studenckich i opowiedziałem o mojej okropnej sytuacji emocjonalnej. Zadzwoń do Andiego powiedział i podał mi jego numer. Okazało się, że sam kiedyś był na szkoleniu, co mnie ogromnie zaskoczyło. Po krótkiej rozmowie i wyjaśnieniach usłtszałem pytanie - Jaki masz cel i w czym mogę Ci pomóc? -Odzyskać żonę powiedziałem. - Ale po co? - usłyszałem w odpowiedzi. Moim zdaniem to nie ma sensu, ale skoro tego chcesz pomogę Ci. Moje pierwsze szkolenie to był szok. Dowiedziałem się, że przez 12 lat robiłem wszystko nie tak jak trzeba. Cel osiągnąłem. Żona się przyznała, wybaczylem jej i nasz związek wybuchł na nowo. Przez jakiś czas było fajnie, a potem znowu wróciła do swoich zachować i furii szczególnie jak nie miała kasy. Andy kazał mi odciąć ją od dostępu do pieniędzy, które wcześniej wydawała bez opamiętania. Furia kobiety, która miała TYLKO 5 tys ze swojej wypłaty była nie do zniesienia. Ciągłe płacze, błagalne prośby o drogie prezenty i wyjazdy zagraniczne co chwila były nie do zniesienia Potem okazało się, że popychał ją właściciel stacji benzynowej. Znalazła kolejnego frajera z kasą. Byłem wolny jednak dalej jeszcze zakochany i ogołocony z uczuć. Jakiś czas trwało zanim wróciłem do normalności. Moje życie się zmieniło. Dalej pracuję i odnoszę sukcesy. Od tego czasu miałem 2 wspaniałe kobiety i z jedną z nich jestem nadal.Planujemy wspólne życie i czekamy na koniec rozwodu. Widuję mojego syna raz w tygodniu i spędzam cały weekend raz w mie siącu. Jest dobrze.  Moje życie nabiera coraz piękniejszych barw. Jestem szczęśliwy, a gdyby nie Andy i to co się nauczyłem nie wiem jakbym wyglądał dzisiaj. Na szczęście trafiłem najlepiej jak mogłem. Wielkie dzięki wszsytkim trenerom z Akademii.

 Piotr L. Wrocław

 

"Nie kocham cię od 3 lat i mam Cię dosyć"- rzuciła mi żona prosto w twarz po kolejnej kłótni. Słowa zabolały tak mocno, że nie wiedziałem co odpowiedzieć. Zabraklo mi tchu i serce zakuło. Piętnaście lat wspólnego budowania biznesu, domów i wychowywanie czwórki dzieci nagle została skreślona. Miesiąc czasu to był dla mnie emocjonalny horror. Przypadek sprawił, że zadzwoniłem do Andiego, który dał mi kilka prostych rad, które pomogly mi ustabilizować swoje życie. Potem trzy dni, które zaburzyly mi moją dotychczasową wiedzę i umiejętności. Szok. Szok Szok. Nowa wiedza, nauka i konsultacje na bieżąco doprowadziły do osiągnięcia celu. Żona zmieniła zdanie i biega za mną jak napalona nastolatka. Kiedyś zmuszałem ją, aby pójść do łóżka, a teraz ledwo wyrabiam z zaspokajaniem jej pożądania :-) Jej koleżanki zmieniły zdanie i nagle widzą we mie niezłe ciacho. Odzyskałem to co chciałem. Dziękuję

 

Kamil S. Warszawa

Opinie uczestników

Patelnia

O tym, co się zmieniło po Praktyku Uwodzenia mógłbym naprawdę...

Paweł T.

  Pamiętam, jak byłem nastolatkiem jeszcze zanim wszedłem w dorosłe...

Manier

Zabierając się do pisania poniższego tekstu poczułem się nieco jak...

Majk 05

Zdecydowałem się odpowiedzieć na Twoją prośbę o opinię na temat...

Marcin D

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że wiesz już o Społeczności i chcesz...

DAWID CHROMIEC

Pisząc ten tekst właśnie siedzie na delegacji w Gdyni, a moje myśli co...

Karol Skoczyński

A zaczęło się całkiem niewinnie ...Urodziłem się ? Nie to nie ta bajka....

Mariusz G

K…a mać !O co chodzi ! Po raz kolejny chciałem dobrze a wyszło...

Bartłomiej Bojar

Trafiłem do Akademii Uwodznenia oczywiście, aby poznać szkołę...

Mike

Do roku 2005 studiowałem dziennie w warszawie na kierunku pedagogika...

Marek F

Nigdy nie miałem większych problemów z laskami. Zawsze z imprezy...

Krystian K

Jako że 20-stka już na karku w pewnym momencie zacząłem się...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki...

DżejDżej

  Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może...

Bartłomiej Sikora

  Właśnie mija rocznica. Dokładnie rok temu, w styczniu 2009 roku...