Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

Jak odzyskać kobietę?

Kiedyś przeczytałem, że w życiu mężczyzy pewne są trzy rzeczy:

1. Odejście z tego świata

2. Podatki

3. Odrzucenie przez kobietę

 

Coś w tym jest. Z dwoma pierwszymi pewnikami można sobie na poziome logicznym poradzić, przyzwyczaić się do nich lub się przygotować.

Kiedy jesteś odrzucony przez kobietę pojawiają się emocje z jakimi ciężko sobie samemu poradzić, a co dopiero ją odzyskać.

Jeśli spotkało to Ciebie to oznacza, że coś się stało co zakonczyo wasze wspólne życie. Może znalazła lepszego od Ciebie. Może wróciła do byłego lub wiele innych powodów jakie mogły to sprawić. Niezależnie od tego czy znasz powody, czy tylko się domyśłasz lub zadajesz jej pytania i wysyłasz prośby o wyjaśnienia to faktem jest, że odeszła.

Autopilot jaki działa w takim przypadku to próba odpowiedzi na pytania DLACZEGO i chęć odzyskania relacji z nią.

Ta chęć to prawdziwy motym kochania jej i chęci bycia z nią dalej. Innym może być urażone EGO i nie dopuszczanie myśli, że to ona mogła zakonczyć związek. Wtedy dochodzi motyw zemsty za odrzucenie i jeśli wapdłeś na pomysł, aby odzyskać ją za wszelką cenę, aby się zemścić to radzę ci od razu sobie to odpuść. Szkoda twojego czasu.

Jeśli rzeczywiście chcesz ją odzyskać to najpierw musisz zacząć od siebie. Od zmiany swoich przekonań i umiejętności w radzeniu sobie w relacji z kobietami. 

"Cześć. Jestem Radek. Piszę do was, bo już nie wiem co robić. Nie chce ze mną rozmawiać, zablokowała mnie wszędzie gdzie to możliwe, a ja ją tak kochałem. Wszystko miała. Dlaczego mi to zrobiła. Rzuciła mnie wysyłając SMS o treści KONIEC Z NAMI. Pomożcie."

Takich czy podobnych wiadomości czytałem wiele. Nic z niej nie wynika poza informacją "kobieta mnie rzuciła i jak ją odzyskać" Radek dzisiaj jest z inną i jest szczęśliwy, a tej co go rzuciła podziękował za to. Długo potem biegała za nim i starała się go odzyskać. Dla Radka to temat zamknięty, bo zrozumiał że kochała jego pieniądze, a nie Radka.

"Czy jest możliwe odzyskanie żony, która ma kochanka już od 3 lat, a teraz chce się wyprowadzić do niego z dwójką moich synów? Proszę o pomoc" Zbyszek

To jeden z najdziwniejszych przypadaków z jakim miałem do czynienia. Oficjalny kochanek. Wychowywanie razem dzieci. Wyjazdy żony z synami i kochankiem na wczasy. Detektywi, namierzanie telefonu itp. a do tego trudny klient, który sam sobie to wszystko zafundował. 

Uświadomił sobie, że ważni są dla niego synowie i nie chce ich stracić. Udało się poderwać żonę na nowo i podziękować kochankowi za współrpacę. Wychowują wspólnie synów. Ich relacje nie są takie jak dawniej, ale zdecydowali się być razem i spróbować od nowa.

"Dowiedziałem się kilka dni temu od kumpla, że mam rogi i moja kobieta ma kochanka. Nie wierzę w to, że ona mogła mnie zdradzić po tym wszystkim co razem przeżyliśmy i przeszliśmy. Zapytałem ją o to, co się dowiedziałem, ale nie chciała rozmawiać. Jestem w szoku i nie dopuszczam myśli, że to prawda. Jak możecie mi pomóc, aby to sprawdzić?." Tomasz

Tomek nauczył się jak to sprawdzić i był przygotowany na prawdę w jaką nie mógł uwierzyć. Jego reakcja nie była już nerwowa i porozmawiał z narzeczoną. Rozstali się. Przyznała się do tego, że zdradziła go klika razy, bo ma ogromne potrzeby, a on ciągle w pracy i w delegacji to musiała sobie radzić. Tomek zberał się jakiś czas, a potem znalazł fantastyczną partnerkę i wie jak unikać ponownych błędów.

To tylko kilka przykładów z życia jakie spotykają codziennie facetów.

Jeśli spotkało to ciebie to może warto zrobić coś, aby sprawdzić jakie masz szanse na odzyskanie jej lub przekonać się, że nie jest ciebie warta.

 

Zadzwoń lub napisz. 

 

ANDY

andy(a)akademiauwodzenia.com

kom.: 515 181 005

Opinie uczestników

Patelnia

O tym, co się zmieniło po Praktyku Uwodzenia mógłbym naprawdę...

Paweł T.

  Pamiętam, jak byłem nastolatkiem jeszcze zanim wszedłem w dorosłe...

Manier

Zabierając się do pisania poniższego tekstu poczułem się nieco jak...

Majk 05

Zdecydowałem się odpowiedzieć na Twoją prośbę o opinię na temat...

Marcin D

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że wiesz już o Społeczności i chcesz...

DAWID CHROMIEC

Pisząc ten tekst właśnie siedzie na delegacji w Gdyni, a moje myśli co...

Karol Skoczyński

A zaczęło się całkiem niewinnie ...Urodziłem się ? Nie to nie ta bajka....

Mariusz G

K…a mać !O co chodzi ! Po raz kolejny chciałem dobrze a wyszło...

Bartłomiej Bojar

Trafiłem do Akademii Uwodznenia oczywiście, aby poznać szkołę...

Mike

Do roku 2005 studiowałem dziennie w warszawie na kierunku pedagogika...

Marek F

Nigdy nie miałem większych problemów z laskami. Zawsze z imprezy...

Krystian K

Jako że 20-stka już na karku w pewnym momencie zacząłem się...

Paweł R.

Hej Andy, tak jak powiedziałem napisze opinie z perspektywy czasu, jaki...

DżejDżej

  Co zmieniła Akademia Uwodzenia w moim życiu hm. Zacznę może...

Bartłomiej Sikora

  Właśnie mija rocznica. Dokładnie rok temu, w styczniu 2009 roku...