Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

Artykuły

PODNIEBNY ŁOWCA CZ.3

4 maj 2010, 14:43

Przez chwilę wróciłem do masowania okolic łonowych i znów wprowadziłem palce. Po paru minutach jej ciałem wstrząsnęły kolejne spazmy, ale nie był to już klasyczny orgazm. Nastąpił wytrysk. Bardziej wyciek, niż fontanna, ale na twarzy Raisy rozkosz mieszała się z szokiem.
- To…niesamowite! Co ty ze mną wyprawiasz – dyszała ciężko, ale nie pozwoliłem opaść podnieceniu i ponowiłem Tiger-akcję. Następny wytrysk był już obfity i pełny. Orgazm wywoływany tą metodą może trwać od dwudziestu minut, do trzech godzin. Często używany przeze mnie w paternach tekst „nie wiadomo ile rozkoszy jesteś w stanie wytrzymać” nabiera tu praktycznego znaczenia. Raisa, po trzech wytryskach miała dość. Chciała skłonić mnie do klasycznego seksu, ale pomimo podniecenia, ogniskującego się w mocnym wzwodzie, odmówiłem.

PODNIEBNY ŁOWCA CZ.2

4 maj 2010, 14:42

Wyglądasz na osobę, która od razu potrafi zauważyć czyjąś wyjątkowość. Po prostu, gdy spotykasz mężczyznę, który roztacza…to niezwykłe…zmysłowe COŚ…zaczynasz słuchać tego wyjątkowego…głosu ze zdwojoną uwagą. Każde słowo powoduje…( poradnik) - Musiałem być ostrożniejszy niż zwykle, gdyż najmniejsze podejrzenie o celową manipulację zniszczyłoby hipnotyczny efekt. Byłem tu w roli emisariusza Ala, za którym ona szalała. Stosowałem krótkie transy, za każdym razem kierując emocje trochę bardziej w moją stronę. Była romantyczna i podatna na odmienne stany świadomości. Po godzinie patrzyła wzrokiem, który mówił „gdzieś ty się podziewał przez całe moje życie!” Teraz, lekko się drażniąc i stosując kilka delikatnych prowokacji, mogłem już bez trudu pokierować emocjami tak, że sama zaproponowałaby pojechanie do Jaskini Rozpusty. Miałem jednak inny plan.
Machiavelliczny.

PODNIEBNY ŁOWCA CZ.1

4 maj 2010, 14:40

Kłamałeś! I to wiele razy!!!

Ale nie przejmuj się, to normalne, bo wszyscy faceci kłamią. W pubie przy piwie, przy kawie w pracy, łapiąc oddech po siłowni. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli chodzi o kwestie damsko- męskie 100% zakompleksionych uwodzicieli amatorów kłamie. Wyolbrzmia, ściemnia i nieudolnie leczy kompleksy.

Wśród uwodzicieli profesjonalistów jest troche inaczej. Ale i tak naprawdę rzadki jest egzepmlarz, który skromnie ZANIŹA swoje wyniki a do tego potrafi się swoimi sukcesami orgiastycznie cieszyć z braćmi w grzechu. Ale do rzeczy…

PERFEKCJA

4 maj 2010, 14:38

Po wynegocjowaniu w typowo poznańskim stylu odpowiedniej obniżki, pojechałem na Black Belt , zaawansowane szkolenie dla absolwentów kursu podstawowego. Trenerzy miej już chyba zabiegali o blichtr, bo tym razem, zamiast w ekskluzywnym hotelu w sercu miasta, zebraliśmy się w niewielkiej salc w odległej części Saskiej Kępy. Szkolenie BB zorganizowane było bezpośrednio po kolejnym kursie podstawowym i dlatego, oprócz starych znajomych sporo było nowych twarzy, głównie młodzież. Spóźniłem się odrobinę i wszedłem w chwili, kiedy Lech wyjaśniał zawiłości podwójnego kotwiczenia. Ładna brunetka, poddająca się jego zabiegom, wyglądała na głęboko zahipnotyzowaną. Wszyscy robili notatki.

HIPNOTYCZNE TECHNIKI ZMIANY STANÓW UMYSŁU. Cz.2

4 maj 2010, 14:35

A teraz czas na magiczny palec, po którym wiele jest możliwe.
Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było móc w krótkim czasie namówić kobietę do różnych rodzajów seksu i to w taki sposób, że to ona sama nie wiedząc dlaczego nagle ma na to ogromną ochotę?

HIPNOTYCZNE TECHNIKI ZMIANY STANÓW UMYSŁU. Cz.1

4 maj 2010, 14:32

Techniki jaki za chwile przeczytasz i poznasz mogą być niebezpieczne i diabelskie w swojej doskonałości i skuteczności. Ostrzegam Cię, bo możesz po ich opanowaniu w krótkiej chwili mieć problem ze zbyt dużą ilością kobiet wystających pod twoim blokiem. Jeszcze gorzej będzie jak koczując w namiotach na osiedlu czekając na Ciebie powstanie ogromy obóz wielbicielek . Pamiętasz jak długo pikietowały strajkujące pielęgniarki w Warszawie walcząc o podwyżki? Unikniesz tego jak będziesz je stosował z głową i w odpowiedni sposób. I nie przyjmuję reklamacji. Jak będziesz miał zbyt wiele zakręconych na twoim punkcie lasek to nie dzwoń o pomoc w celu odkochania ich, bo ostrzegałem Cię przed ich stosowaniem.
To co za chwilę poznasz to sprawdzone wielokrotnie przeze mnie i innych braci w grzechu niesamowicie skuteczne sposoby na umieszczenie swojej osoby w głowie kobiety.
Baw się nim i pamiętaj, że ostrzegałem przed skutkami ubocznymi.

PAWI OGON. Część 4.

26 kwiecień 2010, 13:49

— Wiesz… nigdy nie słyszałam, żeby ktoś formułował to w ten sposób — mówiła to delikatnie i powoli, jakby uważała, żeby nie zburzyć nastroju. Czas na „ciężką artylerię”:
— Właśnie, też to czuję, że nie wiadomo skąd tworzy się jakiś… specyficzny nastrój… Nie zawsze tak jest, prawda? Czasem jest tak, że ludzie bywają spięci, szczególnie gdy spotyka się mężczyzna z kobietą. Nawet my teraz, pomimo że świetnie się gawędzi, czujemy
trochę oporów przed mówieniem tego, co naprawdę chciałoby się powiedzieć. Są różne metody, żeby się rozluźnić: intensywny sport, seks … A wyjawię ci pewną tajemnicę:

PAWI OGON. Część 3.

26 kwiecień 2010, 13:48

Teraz powinna była zapytać: „A jakie są dwie pozostałe?”, na co oczywiście miałem gotowe odpowiedzi w kilku wersjach, ale nie zrobiła tego.
— Jesteś z Warszawy? — czy ta rejonizacja musi zaczynać każdą rozmowę!? Ale teraz mi zależało, wolałem przesadnie nie ryzykować.
— Nie, przyjechałem umożliwić ci spotkanie z ekscytującym człowiekiem
prosto z Krainy Podziemnej Pomarańczy — o dziwo, wiedziała, że chodzi o Poznań — Wiesz, tak naprawdę to podszedłem do ciebie z powodu twojego sposobu poruszania się. Przemieszczasz się w rzadko spotykany sposób. To mieszanina gracji, delikatności, siły i zdecydowania. Tylko proszę, nie zwariuj od tych komplementów. Moja intuicja podpowiada mi coś na twój temat, ale pewnie nie bardzo chcesz teraz o tym słuchać? — wykonałem
gest, jakbym gotował się do odejścia.

PAWI OGON. Część 2.

26 kwiecień 2010, 13:46

— Przepraszam, wyglądasz na osobę, którą chciałbym poznać —atrakcyjna, skośnooka brunetka, odchodząca właśnie od baru, uśmiechnęła się wprawdzie, ale odparła
— Nie jestem zainteresowana.
Dać się tak spławić to najpewniejszy sposób na natychmiastowe zrujnowanie STANU, brutalne podcięcie źródła wspinających się wzdłuż kręgosłupa wiązek energii. Nic z tego!
— Hej! Ja też nie jestem „zainteresowany”. Sądzisz, że zamierzam podrywać cię tylko dlatego, że jesteś ładna?! Ani mi w głowie i również nie życzyłbym sobie tego w stosunku do mnie. Jeśli uważasz, że każdy kontakt kobiety z interesującym mężczyzną musi polegać
na wzajemnych podchodach, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.
Błysk zainteresowania.

„Pawi ogon” Część 1.

26 kwiecień 2010, 13:42

Noc i dzień. Ciemność i światło. Jebane yin i pierdolone yang.
Otwarłem oczy i zamiast bólu, strachu czy prostackiego pytania:
„Gdzie ja jestem?!” poczułem irracjonalnie spokojną myśl — a jednak biją!
Odpychaliśmy od siebie tę świadomość, unikaliśmy tego tematu
w stosunku do naszych uczniów. Ćwiczyliśmy „mentalne rozbrajacze
zazdrosnych samców alfa”, ale każdy z nas czuł i wiedział, że wcześniej czy później czyjaś urażona ambicja, czyjaś bezsilna, nasiąknięta mieszaniną alkoholu i testosteronu złość wybuchnie,
a cała misterna technika „podprogowej perswazji” umrze w obliczu bezspornej logiki baseballowych kijów. I ktoś ucierpi. Padło na mnie. I faktycznie bolało. Ale nie było źle, bo w końcu — jak wyluzowany Hiob wobec fatalnych okoliczności — otworzyłem zapuchnięte, podbite oczy i pomyślałem: „Oj, jednak biją!!!”.
<<
1
2
3
4
5
6
>>

Media o nas

TVN Warszawa - Kalibabka

Niedziela, 12 wrzesień 2010

TVN Warszawa - Kalibabka

TVP2 - Kawa czy Herbata

Niedziela, 12 wrzesień 2010

TVP2 - Kawa czy Herbata

TVN24 - Lekcje Uwodzenia

Niedziela, 12 wrzesień 2010

TVN24 - Lekcje Uwodzenia

Polsat - Niemoralne Kobiety

Niedziela, 12 wrzesień 2010

Polsat - Niemoralne Kobiety

Slajd - Kobieta to nie puszka sardynek

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Slajd - Kobieta to nie puszka sardynek

TVN Warszawa - ABC Uwodzenia

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

TVN Warszawa - ABC Uwodzenia

Trener AU wydał nową książkę

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Trener AU wydał nową książkę

Nowa książka Neil'a Strauss'a - Zasady Gry

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Nowa książka Neil'a Strauss'a - Zasady Gry

Newsweek - Resocjalizacja mężczyzn

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Newsweek - Resocjalizacja mężczyzn

Playboy - Akademia Uwodzenia Sztuk Pięknych

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Playboy - Akademia Uwodzenia Sztuk Pięknych

Wprost - "Romans służbowy"

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Wprost -

TV4 - Jazda Figurowa

Niedziela, 25 kwiecień 2010

TV4 - Jazda Figurowa

TVN Uwaga

Niedziela, 25 kwiecień 2010

TVN Uwaga

TVP 2 - Pytanie na Śniadanie

Niedziela, 25 kwiecień 2010

TVP 2 - Pytanie na Śniadanie

Superstacja

Niedziela, 25 kwiecień 2010

Superstacja