Aktualne szkolenia

Uwodzenie, podryw i podrywanie, szkolenia z NLS...

Mowa ciała.

26 kwiecień 2010

Kategoria: Menforum.pl

Porozmawiajmy trochę o mowie ciała i o tym jak przekazuje ona Twoje nastawienie psychiczne i pewność siebie. Wszyscy wiemy że ludzie komunikują się ze sobą na wielu poziomach. Ale czy wiedziałeś że wypowiadane słowa to tylko 7% tego co komunikujemy? Większa część komunikacji odbywa się przy pomocy tonu głosu, sposobu wykonywania ruchów, mowy ciała i gestów. Dochodzą to tego jeszcze takie rzeczy jak: wyraz twarzy, intonacja głosu, to jak szybko mówisz, to jak chodzisz, to jaką postawę przyjmujesz w określonych sytuacjach , to jak nawiązujesz kontakt wzrokowy, to jak szybko się poruszasz i nawet sposób w jaki oddychasz.

Możesz się zapytać dlaczego mowa ciała jest taka ważna. Po pierwsze, ponieważ właśnie w taki sposób subkomunikujemy z innymi ludźmi. Ta subkomunikacja jest jeszcze ważniejsza niż kiedyś, ponieważ społeczeństwo stworzyło połączenie pomiędzy naszym zachowaniem a tym jak się czują ludzie. Na przykład, gdy jesteś w pokoju i nagle zaczynasz czuć się zdenerwowany, to inni ludzie w pokoju zauważą że jesteś zdenerwowany poprzez Twoje zachowanie, ton głosu i prędkość Twoich ruchów. Takie rzeczy są bardzo oczywiste, szczególnie dla dzieci które nie są tak zajęte mową jak dorośli. Możesz zobaczyć gdy ktoś jest smutny, szczęśliwy, podekscytowany, szczery czy wściekły. Spójrz na kogoś kto szybko rusza swoją stopą w górę i w dół. Ten facet przypuszczalnie nie patrzy nikomu w oczy i subkomunikuje że brakuje mu pewności siebie. Ktoś kto jest zgarbiony i trzyma stopy razem, podświadomie stara się nie zostać zauważonym.

Możemy otrzymać mnóstwo informacji o innych ludziach poprzez ich mowę ciała. W kontekście uwodzenia, możemy nauczyć się odczytywać to co mówią kobiety, na głębszym poziomie. Towarzysko obyta kobieta zrobi to samo z Tobą, może ona odczytać tysiąc rzecz na Twój temat z tego co subkomunikujesz, poprzez Twój image. Zacytuję tutaj moją dziewczynę: "potrafię zobaczyć czy facet jest dobry w łóżku, ze sposobu w jaki chodzi". To jest tak prawdziwe. Potrafią powiedzieć wszystko na Twój temat, tylko poprzez to jak wyglądasz. To umiejętność pochodzi z tych wszystkich lat doświadczeń gdy faceci starali się je podrywać.

Jeżeli wyjdziesz ubrany tak jakbyś w ogóle nie dbał o swój image, to przypuszczalnie Ci nie zależy i kobiety to zauważą. Z drugiej strony, jeżeli wyjdziesz ubrany jak towarzyski, fajny facet, to przypuszczalnie jesteś fajnym facetem. Z punktu widzenia kobiety, ten proces oceniania i selekcjonowania facetów poprzez image i mowę ciała jest mechanizmem samoobronnym. Ona naprawdę nie chce być z jakimś leszczem z niską samooceną lub jakimś nudnym facetem który nie wie jak dać jej trochę zabawy w jej życiu. Więc one będą was oceniać i selekcjonować starać się dowiedzieć tylu rzeczy ile tylko można o was w bardzo krótkim okresie czasu.

Wyobraź sobie, że jesteś BARDZO atrakcyjną kobietą - czy dałbyś 30 minut swojego czasu każdemu nudnego leszczowi który do Ciebie uderzy? Nie, dałbyś mu 30 sekund a potem tekst "Spadaj".

Dzieje się tak ponieważ ona już wie że on jest nudnym , lamerskim facetem. Ale co jeżeli facet który jest super pewien siebie, który jest dobrze ubrany, wejdzie do pokoju, podejdzie do niej powoli z uśmiechem na swojej twarzy i zacznie z nią rozmawiać? Czy ona go odrzuci?

Przyjrzyj się temu jak chodzą, jak siadają ,jak mówią i zauważysz coś naprawdę interesującego. Oni są całkowicie spokojni, tak jakby kontrolowali CZAS. Nigdy się nie spieszą. Sposób w jaki mówią się i poruszają emanuje bardzo wysoką pewnością siebie.

Przyjrzyjmy się temu jakie są najczęściej popełniane błędy gdy ktoś stara się poderwać dziewczynę:

 • Mówienie zbyt szybko (bycie zdenerwowanym)
 • Mówienie zbyt dużo (staranie się jej zaimponować)
 • Nie wiedzenie co powiedzieć dalej (brak praktyki)
 • Picie (aby czuć się bardziej komfortowo)
 • Zadawanie zbyt wielu pytań (starasz się stworzyć bliskość zbyt szybko, ale ona nie chce bliskości chyba że najpierw jest Tobą zainteresowana)
 • Zła mowa ciała (dłonie razem, stopy za blisko, barki nisko , nachylanie się do niej)
 • Kupowanie jej drinków (staranie się 'kupienia' jej, lub co gorsza, staranie się upicia jej)
 • Nie czucie się komfortowo podczas rozmów z nieznajomymi (społeczna nieśmiałość)


Czy którekolwiek z tych zachowań emanuje pewnością siebie? Nie!!! Przyjrzyj się nim i zobaczysz że każde z nich emanuje BRAKIEM PEWNOŚCI SIEBIE.

Ok, teraz poprawmy tę złą mowę ciała. Tutaj jest lista rzeczy które trzeba naprawić:

 • Trzymać ręce poza kieszeniami.
 • Stać ze stopami z dala od siebie
 • Nigdy nie patrzyć w dół gdy idziesz, zawsze patrzeć się ponad horyzont
 • Stać z klatką piersiową wypchniętą na zewnątrz
 • Utrzymywać barki z tyłu, rozluźnione.
 • Chodzić pewnie siebie i powoli z dużymi krokami.
 • Zajmować dużo miejsca, niezależnie od tego gdzie jesteś.
 • Przykładaj uwagę do tego jak się ubierasz.
 • Zawsze odchylaj sie do tyłu.
 • Dotykaj ludzi gdy z nimi rozmawiasz (nie seksualnie) ponieważ musisz tworzyć komunikację na wszystkich poziomach, nie tylko na werbalnym. (Później ona przyzwyczai się do Twojego dotyku i to jest idealne na etapie przed-seksem)
 • Całą Twoją mowę ciała musi charakteryzować porównywalna prędkość. Na przykład, pełny pewności siebie sposób poruszania się jest dobry, ale wygląda to niespójne jeżeli w tym samym momencie mówisz zbyt szybko.


Jeszcze jedna ważna rzecz jaką chciałbym Ci powiedzieć mój przyjacielu: "Podryw nie zaczyna się gdy pochodzisz do niej, zaczyna się gdy budzisz się rano!"

Przejdźmy do kwestii zainteresowania sobą kobiety:

Aby zainteresować sobą kobietę, musisz najpierw zrozumieć to dlaczego i jak one myślą. Dlaczego istnieje takie coś jak stan zainteresowania mężczyzną i jak się tworzy.

Najprostszym sposobem na zrozumienie i wyjaśnienie tego jest poprzez teorię znaną jako "Teoria Przełączników". Z całą pewnością masz w swoim domu przełączniki włączające i wyłączające światło, które mogą być w pozycji "włączony" lub "wyłączony". Teraz wyobraź sobie że masz ich powiedzmy 15 obok siebie. To jest dobra analogia do tego jak działa nasz umysł. Kobiety mają w swoich umysłach takie przełączniki jak "Czy jest atrakcyjny?", "Czy jest dobry w łóżku?"- i mogę być one włączone lub wyłączone.

Każda kobieta ma inny zestaw przełączników ,ponieważ tak naprawdę zależy to od kultury w której się wychowała, jej dzieciństwa, jej przekonań i wieku, i do tego jeszcze kilku innych rzeczy. Jednakże, jest kilka często spotykanych przełączników które musisz przełączyć na "włączony" u praktycznie wszystkich kobiet.

Musisz być:

 • Wyzwaniem
 • Alfa (tzw. dominujący samiec)
 • Interesujący
 • Nieprzewidywalny
 • Mieć styl
 • Nie być zdesperowany
 • Dobrym kochankiem
 • Mieć poczucie humoru
 • Umieć stwarzać silne poczucie bliskości
 • Pewny siebie
 • Godny zaufania
 • Rozmowny


Te przełączniki mogą być w pozycjach "włączony" lub "wyłączony" Nie ma czegoś takiego jak "wartość pomiędzy". Dla nieatrakcyjnych facetów, wszystkie są na "wyłączony".

Co się dzieje gdy włączysz większość z tych przełączników? W jej umyśle pojawia się myśl "jejku, ale cudowny facet..." i zaczyna być ona zainteresowana... i zaczyna pokazywać po sobie oznaki zainteresowania Tobą. Ta reakcja jest całkowicie normalna. Gdy kobieta poznaje faceta który ma poczucie humoru, dobrze wygląda, jest interesujący, romantyczny i nie jest zdesperowany, to ona zaczyna być zainteresowana tym aby poznać go lepiej (czytaj: przespaniem się z nim).

Przełączaniem tych przełączników jest dokonywane poprzez pokazywanie kobiecie swojej osobowości. Możesz opowiadać jej historie o tym jak byłeś romantyczny. Możesz zainteresować ją ciekawymi wycinkami z Twojego życia i sprawić że będzie zadawać pytania abyś ujawnił swoją romantyczną naturę. To nie ma znaczenia, tak długo jak przełączysz przełącznik "Czy jest romantyczny" w pozycję "włączony". Każda opowiadana historia czy opowieść mówi jej coś o Tobie (przełącza przełączniki). Tworząc różne opowieści i historyjki, musisz najpierw przyjrzeć się temu co chcesz jej o sobie powiedzieć.

Najłatwiejszym sposobem na przełączenie wielu przełączników w pozycję "Włączony" jest odpowiednia mowa ciała, zachowanie i poczucie stylu.

 • Ma dużo pewności siebie
 • Wygląda na kogoś kto prowadzi intensywne, pełne przygód życie, z ostrymi rozrywkami
 • W miarę przystojny
 • Pije drogie koktajle , więc pewnie ma trochę kasy
 • Jest świetny w łóżku
 • Jest alfa (dominujący samiec), nie przejmuje się tym co myślą inni
 • Nie wygląda na przewidywalnego kolesia
 • Nie jest zdesperowany


Ok, koledzy, chyba rozumiecie już o co mi chodzi.... przełączyłem z 10 różnych przełączników tylko poprzez to jak wyglądam i jak się zachowuję. Są też przełączniki których jeszcze nie przełączyłem:

Nie mam jeszcze zaufania, bliskości, czułości... nie jestem romantyczny, interesujący... i to jest to!

To oznacza że muszę opowiedzieć 5 historyjek aby przełączyć te pozostałe 5 przełączników... To może trwać z 5x5 = 25 minut aby uwieść kobietę

Oczywiście możesz pokazać wszystkie te rzeczy poprzez samą rozmowę i to jest ok. Ale to zajmie dziesięć razy więcej czasu!


BadBoy
www.badboy.net.pl

Media o nas

TVN Warszawa - Kalibabka

Niedziela, 12 wrzesień 2010

TVN Warszawa - Kalibabka

TVP2 - Kawa czy Herbata

Niedziela, 12 wrzesień 2010

TVP2 - Kawa czy Herbata

TVN24 - Lekcje Uwodzenia

Niedziela, 12 wrzesień 2010

TVN24 - Lekcje Uwodzenia

Polsat - Niemoralne Kobiety

Niedziela, 12 wrzesień 2010

Polsat - Niemoralne Kobiety

Slajd - Kobieta to nie puszka sardynek

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Slajd - Kobieta to nie puszka sardynek

TVN Warszawa - ABC Uwodzenia

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

TVN Warszawa - ABC Uwodzenia

Trener AU wydał nową książkę

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Trener AU wydał nową książkę

Nowa książka Neil'a Strauss'a - Zasady Gry

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Nowa książka Neil'a Strauss'a - Zasady Gry

Newsweek - Resocjalizacja mężczyzn

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Newsweek - Resocjalizacja mężczyzn

Playboy - Akademia Uwodzenia Sztuk Pięknych

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Playboy - Akademia Uwodzenia Sztuk Pięknych

Wprost - "Romans służbowy"

Poniedziałek, 26 kwiecień 2010

Wprost -

TV4 - Jazda Figurowa

Niedziela, 25 kwiecień 2010

TV4 - Jazda Figurowa

TVN Uwaga

Niedziela, 25 kwiecień 2010

TVN Uwaga

TVP 2 - Pytanie na Śniadanie

Niedziela, 25 kwiecień 2010

TVP 2 - Pytanie na Śniadanie

Superstacja

Niedziela, 25 kwiecień 2010

Superstacja